Graaf je eigen schat op in Huis van Hilde
- Voor kinderen
- Binnen
- Buiten
- Workshop
In het weekend van 13 en 14 oktober is het weer zo ver: De Nationale Archeologiedagen. Natuurlijk is ook Huis van Hilde van de partij en is er ontzettend veel te beleven. Er is een uitgebreid programma en de meeste activiteiten zijn gratis (na entree).
Ben jij een echte speurneus? Kom dan je eigen schat opgraven en wie weet doe je een wereldvondst!
In het zand gaan we zoeken naar spullen uit de oudheid. Wat kun je zelf vinden en wat zou het zijn? Laat je helpen om je vondst te identificeren en meer te leren over mensen uit het verleden!
Er is tijdens de Archeologiedagen nog veel meer te doen in Huis van Hilde. Kom kijken naar de ‘Soldaat onder het zand’, leer het vak van een archeoloog, graaf je eigen schat op, knutsel een wapenschild, volg een spannende rondleiding, kom speuren als een echte archeoloog in de Archeo Hotspot, ontmoet Hilde tijdens een Meet & Greet en smikkel van popcorn tijdens een spannende film in Hildes bioscoop. Scroll naar beneden om door te klikken naar de andere activiteiten in Huis van Hilde.
Meer informatie?
Bekijk dan deze website. en deze Facebook pagina