“Kijk door de ogen van een archeoloog en breng het verleden weer tot leven.”
- Voor kinderen
- Binnen
- Workshop
“Kijk door de ogen van een archeoloog en breng het verleden weer tot leven.”
Op zondag 14 oktober kunnen kinderen bij Kunstwerk! Liemers Museum kennismaken met de werkzaamheden van een archeoloog. Ze gaan zelf aan de slag met een opgraving en leren meer over determineren, restaureren, construeren en het tentoonstellen van vondsten. Bovendien krijgen ze in het museum een beeld van de archeologische voorwerpen die in de Liemers gevonden zijn, waaronder echte botten van een mammoet!
De kinderen komen in aanraking met voorwerpen uit de tijdvakken: ‘Tijd van jagers en boeren’, ‘Tijd van Grieken en Romeinen’, ‘Tijd van vroege middeleeuwen’ en ‘Tijd van de hoge en late middeleeuwen’.
In het museum kunnen de kinderen archeologische vondsten uit de Liemers bekijken en zelf objecten opgraven, determineren en restaureren.
Meer informatie?
Bekijk dan deze website.