Determinatiemiddag in de ArcheoHotspot van Museum Palthehuis
- Binnen
- Spreekuur
AWN Afdeling 19 Twente bestaat uit een groep vrijwilligers in de archeologie, en liefhebbers van historische en prehistorische voorwerpen. Die passie willen wij graag met u delen en daarom organiseren wij in samenwerking met museum Palthe Huis een determinatiemiddag, als het ware een archeologische “Tussen Kunst en Kitsch…”.
Hebt u archeologische vondsten, oude voorwerpen van steen, bot, metaal, hout, aardewerk of wat anders, en wilt u daarover meer te weten komen, dan kunt u bij onze deskundigen terecht.
De determinatiemiddag wordt gehouden in het kader van de Nationale Archeologie Dagen op zaterdag 12 oktober tussen 13:00 en 16:00. Wij zijn dan in de ArcheoHotspot bij museum Palthe Huis, Marktstraat 13 in Oldenzaal.
Meer informatie?
Bekijk dan deze website.