Real life game Loevestein Bezet! & Escaperoom De Groote Ontsnapping
- Voor kinderen
- Binnen
- Spel
- Speurtocht
Loevestein Bezet!
Kruip in de rol van een protestant, beeldenstormer, prinsgezinde en watergeus. Lukt het jullie om alle puzzels te kraken én de goudstukken in handen te krijgen?
1570. Herman de Ruyter nam Loevestein in met een slinkse list verkleed als monnik. Hij deed dat in opdracht van Willem van Oranje. Als wie verkleden jullie je?
Loevestein Bezet! is perfect te spelen met grote groepen. Je speelt met 8 tot maximaal 24 personen per groep (twee groepen mogelijk) in 75 minuten tijd. Boek nu en speel dit unieke spel.
De Groote ontsnapping (vanaf 10 jaar)
Wat is vrijheid of vrije wil? Hoe is het om als vrije geest gevangen te zitten en aan alle kanten beperkt te worden? Ontdekt het nu in Escape Loevestein. Ontsnap met maximaal 3-7 personen binnen 60 minuten uit de kamer! Ook beschikbaar voor kinderen en schoolgroepen (vanaf 10 jaar). Hugo de Groot zat gevangen in de politieke gevangenis Loevestein. Op ingenieuze wijze ontsnapte hij in een boekenkist. Ontsnappen jullie ook?
Meer informatie?
Bekijk dan deze website.